Keraamiline mosaiik - killukestest kokkuseatud ilu!

Keraamiline mosaiik kujutab endast lihtsat ja odavat tehnikat, millest saab rõõmu tunda nii suur kui väike kunstitegija. Inimesed on oma esemeid ja kodu kaunistatud mosaiigitehnikaga tuhandeid aastaid. Mosaiikidega on kaunistatud maailma tuntuimad ja hinnatuimad ehitusobjektid. Seinale, mööblile, põrandale, lillepottidele jm anumatele võib kauneid kujundeid luua igaüks, kellel selleks vähegi tahtmist on.

Erinevatest savikildudest kujundatakse kipsplaadile pilt, liimitakse kinni, lastakse korralikult kuivada, puhastatakse vuugid, kujundatakse plaadi servad. Töö saab hiljem riputada seinale. Kildudega saab kaunistada ka savist lillepotte, kausikesi jms ning valmistada sõpradele või iseendale omapärane kingitus.

Koolituse hind sisaldab materjale mosaiigi valmistamiseks. Kaasa tuleks võtta keskmise suurusega lillepott või muu ese, mida kildudega katta soovitakse. Kipsplaaditükid, millest saab teha seinapilti, on kohapeal olemas.


Koolitaja: Maire Aarsalu
Maire on lõpetanud Tartu Ülikooli maalikunsti erialal. Juhendanud nii väikesi kui suuri kunstitegijaid alates aastast 1993. Aastast 2007 juhib keele- ja kunstistuudio Motiiv tööd. Lisaks maalimisele meeldib õppida juurde uusi ja põnevaid eneseväljendamistehnikaid ning neid oskusi teistele edasi anda. Iga pisikegi omatehtud asi toob meie ellu vaheldust ja rõõmu!
Koolituse hind: 16 €
Koolituse aeg: 23.04.2013 kell: 18:00-20:00
Toimumise koht: Tallinn, Lai 34, II korrus

Jaga seda Facebookis

Lisainfo