Dekupaaž ja kraklee

Dekupaaž on kogu maailmas väga populaarne käsitöötehnika,  võimaldab ka kõige tavalisema eseme muuta kunstiteoseks.

See on põnev ja üsna odav viis näiteks lillepottide, kandikute, kruuside, vaaside jms kaunistamiseks salvrättidest väljalõigatud piltidega või pinna katmine antiigihõngulise pragulise mustriga. Kursusel õpime selgeks kuidas tekitada erinevast materjalist pindadele mõraline dekoor. Tule õpi selgeks sajanditevanune käsitöötehnika!

Paari-kolme eseme dekoreerimiseks kulub aega umbes 3 akadeemilist tundi.

Kaasa tuleks võtta lillepotid (2-3 tükki), või mõni ühevärviline kandik, puukarp, kruus või vaas, kui tahetakse oma eset kaunistada.


Koolitaja: Jelena Kamarik
Leena tutvustab ennast nii: olen avatud inimene, suhtlemisaldis ja rõõmsameelne, mulle meeldivad inimesed. Olen pärit perekonnast, kus on alati tegeletud käsitööga. Minu vanaisa oli rätsep, ema samuti. Õmblemisega olen tegelenud lapsest saati, olen ema kõrval niiöelda õmblusmasina taga kasvanud. Individuaalõmblusteenust pakun aastast 1994. Ehete valmistamisest vaimustusin paar aastat tagasi ja nüüdseks on see minu põhiliseks hobiks ja kireks saanud. Olen läbinud ise mitmeid koolitusi ja õppinud huvitavaid tehnikaid, ning oma fantaasiat tööle pannes olen välja töötanud täiesti omanäolisi tehnikaid ja võtteid. Tahan ka teistega jagada enda kogemusi ja süstida teistelegi pärlipisikut! ;-)
Koolituse hind: 15 €
Koolituse aeg: 26.03.2013 kell: 18:00-20:00
Toimumise koht: Lai 34, II korrus, Oska Koolitused

Jaga seda Facebookis

Lisainfo