Kodune seebitegu

Seebid valmivad aga keemiliselt ikka samamoodi. Teeme läbi kõik seebivalmistamise etapid alates seebikiviga töötamisest kuni seebi vormivalamiseni. Tutvume ka seebi sisse pandavate lisanditega (taimed, lõhnad). Eraldi käsitletakse ka aroomõlide kasutamist seepides.
Isetehtud seep ei sisalda ühtegi mürgist lisandit, mis on tavalised sünteetiliste poeseepide sees. Koolitusel tutvutakse 2 baasretseptiga - valmistatakse toidupoes saada olevatest baasainetest naturaalne seep ning luksuslik taimeseep.
Hinnas sisalduvad kõik tööks vajaminevad materjalid seebi valmistamiseks ja kirjalik juhend koduse seebi valmistamiseks. Koolituse käigus valmib igal osalejal 2 seepi.


Koolitaja: Helen Orav
Helen on õppinud bioloogiat, füüsikat ja keemiat. Kaitsnud Tartu Ülikoolis doktoritöö hüdrobioloogias ning tema põhitööks on uurida kõike seda, mis meres toimub. Elu aga kujunes nii, et peale laste sündi tekkis üha rohkem küsimusi, mida seljas kanda, mida süüa ja millega tervisehädasid leevendada. See viis õpinguteni Soome UMG Aroomteraapia koolis ning aroomteraapia diplomi ja kutsetunnistuseni. Viimased kaks aastat on ta pidanud Rohelise Vihmavarju ökopoodi ning korraldanud käsitöö-, loodus- ja tervisekoolitusi.
Koolituse hind: 18 €
Koolituse aeg: 14.03.2013 kell: 18:00-20:00
Toimumise koht: Tallinn, Lai 34, II korrus

Jaga seda Facebookis

Lisainfo