Vannisoolade ja vannipiimade valmistamine

Mis aitaks paremini stressist ja pingetest vabastada kui rahustav vann! Et aga protseduurist 100% kasu saada, tasub vette lisada mitmesuguseid vannisegusid ja -piimasid. Nende rahustavad aroomid ja tervendav toime pakuvad lõõgastust kõigile pereliikmetele. Meie koolitusel õpid segusid ise valmistama.

Vannisoolad aitavad kaasa naha uuenemisprotsessile ning soola mineraalid väljutavad nahast jääkaineid. Soolasegu mõjub pärast kurnavat tööpäeva või umbsete jalanõude kandmist jalgu rahustavalt ja värskendavalt. Samuti sobib vann ideaalselt raseduse ajal tursete leevendamiseks. Vannipiima koostis teeb vannivee pehmeks ja aroomide kombinatsioon vähendab pingeid ning tekitab rahulolu tunde.

Koolituse sisu:

  • Sissejuhatust SPA toodete maailma.
  • Peamiste materjalide ja töövahendite tutvustamine.
  • Praktiline töötuba – valmistame erinevaid vannisoolasid ja vannipiimasid.

Mõlemad tooted sobivad ideaalselt ka kingituseks!

*

Koolituse hind sisaldab õppe ja -toormaterjale toodete valmistamiseks. Koolitusel osaleja saab soovi korral kaasa ise valmistatud vannisoola ja vannipiima segud.


Koolitaja: Helen Orav
Helen on õppinud bioloogiat, füüsikat ja keemiat. Kaitsnud Tartu Ülikoolis doktoritöö hüdrobioloogias ning tema põhitööks on uurida kõike seda, mis meres toimub. Elu aga kujunes nii, et peale laste sündi tekkis üha rohkem küsimusi, mida seljas kanda, mida süüa ja millega tervisehädasid leevendada. See viis õpinguteni Soome UMG Aroomteraapia koolis ning aroomteraapia diplomi ja kutsetunnistuseni. Viimased kaks aastat on ta pidanud Rohelise Vihmavarju ökopoodi ning korraldanud käsitöö-, loodus- ja tervisekoolitusi.

Telli koolitus näiteks oma firmaüritusele! Kirjuta meile või helista telefonil: 56637531.

E-Mail
Nimi:
Email:


Jaga seda Facebookis

Lisainfo