Vannipallide ja vannitrühvlite õpituba

Tõeline maiuspala kõikidele vannisõpradele! Aga mitte ainult.
Nahk on meie suurim organ, mis puutub kokku välismaailmaga. Kindlasti olete nõus, et pole väga palju mõnusamaid asju kui tulla pärast pingelist päeva koju ja libistada ennast mõnusasse vanni või dušši alla. Et see protsess oleks veel nauditavam on võimalik lisada vannivette lõhnastatud vannipalle ja vannitrühvleid.


Õpitoas valmistab igaüks endale sobivate lisanditega vannipalli ja teeme sellele peale nahka toitva kreemi ning segame kokku trühvlid, mida on võimalik kasutada ka dušši all. Lisaks saab iga osaleja kaasa retsepti kihisevate vannisoolade tegemiseks.

Kõik koolitusel vajaminevad materjalid ja kirjalik juhend on hinna sees.


Koolitaja: Helen Orav
Helen on õppinud bioloogiat, füüsikat ja keemiat. Kaitsnud Tartu Ülikoolis doktoritöö hüdrobioloogias ning tema põhitööks on uurida kõike seda, mis meres toimub. Elu aga kujunes nii, et peale laste sündi tekkis üha rohkem küsimusi, mida seljas kanda, mida süüa ja millega tervisehädasid leevendada. See viis õpinguteni Soome UMG Aroomteraapia koolis ning aroomteraapia diplomi ja kutsetunnistuseni. Viimased kaks aastat on ta pidanud Rohelise Vihmavarju ökopoodi ning korraldanud käsitöö-, loodus- ja tervisekoolitusi.

Telli koolitus näiteks oma firmaüritusele! Kirjuta meile või helista telefonil: 56637531.

E-Mail
Nimi:
Email:


Jaga seda Facebookis

Lisainfo