Traditsioonilised mesilasvahast küünlad

Küünlaid kasutame me aasta pimedamal ajal ilmselt enam kui muul ajal, kuid imelise lõhnaga mesilasvahast küünlad toovad hea tunde igasse päeva. Koolitusel on põhitähelepanu mesilasvahast küünaldel. Mesilasvaha eelis parafiini ees on selle looduslikkus. 

Kasutame koos mesilasvaha ja parafiini. Kastmistehnika on üks vanimaid tehnikaid, kuidas küünlaid valmistati. Koolitusel teeme ka ise selle protsessi läbi.

Õpime valama vahalehti ning valmistame neist veeretatud küünlad. Lisaks saame selgeks, kuidas teha ise loomarasvast vahaküünlaid.

Igal osalejal valmib 1 veeretatud ja 1 kastetud küünal. Kõik tööks vajalikud vahendid ja materjalid on hinna sees.


Koolitaja: Helen Orav
Helen on õppinud bioloogiat, füüsikat ja keemiat. Kaitsnud Tartu Ülikoolis doktoritöö hüdrobioloogias ning tema põhitööks on uurida kõike seda, mis meres toimub. Elu aga kujunes nii, et peale laste sündi tekkis üha rohkem küsimusi, mida seljas kanda, mida süüa ja millega tervisehädasid leevendada. See viis õpinguteni Soome UMG Aroomteraapia koolis ning aroomteraapia diplomi ja kutsetunnistuseni. Viimased kaks aastat on ta pidanud Rohelise Vihmavarju ökopoodi ning korraldanud käsitöö-, loodus- ja tervisekoolitusi.

Telli koolitus näiteks oma firmaüritusele! Kirjuta meile või helista telefonil: 56637531.

E-Mail
Nimi:
Email:


Jaga seda Facebookis

Lisainfo