Õpime looduslikku näohooldust ja valmistame naturaalse huulepalsami!

Nägu ja käed on need, mis puutuvad meil väliskeskkonnaga kõige enam kokku.
Sellepärast on oluline, et nägu ja käed saaksid piisavalt head hoolitsust. Näohooldus peaks koosnema puhastusest, koorimisest ja toitmisest.

 

Koolitusel valmistatakse ise vahendid kõikideks näohoolduse etappideks. Näopuhastuseks ektraheeritakse ise taimedest hüdrolaat, valmib koorija ja toitev näomask.

Lisaks õpime valmistama ka ühte siidiselt pehmet ja läbi-lõhki naturaalset huulepalsamit.

*
Kõik koolitusel vajaminevad materjalid on hinna sees. Lisaks saab iga osaleja ka põhjaliku kirjaliku juhendi ning kaasa omavalmistatud tooted - koorija, näomaski ja huulepalsami.

Koolituse viib läbi Helen Orav.

*

Helen on õppinud bioloogiat, füüsikat ja keemiat. Kaitsnud Tartu Ülikoolis doktoritöö hüdrobioloogias ning tema põhitööks on uurida kõike seda, mis meres toimub. Elu aga kujunes nii, et peale laste sündi tekkis üha rohkem küsimusi, mida seljas kanda, mida süüa ja millega tervisehädasid leevendada. See viis õpinguteni Soome UMG Aroomteraapia koolis ning aroomteraapia diplomi ja kutsetunnistuseni. Viimased kaks aastat on ta pidanud Rohelise Vihmavarju ökopoodi ning korraldanud käsitöö-, loodus- ja tervisekoolitusi Rohelise Vihmavarju Hobikojas.


Bookmark and Share


Telli koolitus näiteks oma firmaüritusele! Kirjuta meile või helista telefonil: 56637531.

E-Mail
Nimi:
Email:


Jaga seda Facebookis

Lisainfo