Ökoseepide õpituba

Ökoloogilisest materjalist puhtad lisaainete vabad seebid muudavad vanniprotseduurid kui koduseks spaks. Istehtud seep on hea kingitus iseendale ja ka sõpradele. Roheline Vihmavari on ökoseepe tootnud juba 3 aastat. Meie kliendid on ilmselt veidi teadlikumad ja oskavad küsida rohkem ning üha sagedamini hakkasime kuulma küsimust ”Kas kodus ise on ka võimalik midagi sellist teha?”. Nüüd on võimalus ka kõigil soovijatel seebivalmistamise saladustesse pühenduda.

Koolituse sisu:

* Teeme läbi kõik seebivalmistamise etapid alates seebikiviga töötamisest kuni seebi vormivalamiseni.

* Tutvume ka seebi sisse pandavate lisanditega (taimed, lõhnad).

* Käsitleme ka aroomõlide kasutamist seepides.

Isetehtud seep ei sisalda ühtegi mürgist lisandit, mis on tavalised sünteetiliste poeseepide sees.

Koolitusel tutvutakse 2 baasretseptiga - valmistatakse toidupoes saada olevatest baasainetest külmmeetodil naturaalne seep ning luksuslik taimeseep.

Hinnas sisalduvad kõik tööks vajaminevad materjalid seebi valmistamiseks ja kirjalik juhend koduse seebi valmistamiseks. Koolituse käigus valmib igal osalejal 2 suuremat või 2-3 väiksemat seepi.


Koolitaja: Helen Orav
Helen on õppinud bioloogiat, füüsikat ja keemiat. Kaitsnud Tartu Ülikoolis doktoritöö hüdrobioloogias ning tema põhitööks on uurida kõike seda, mis meres toimub. Elu aga kujunes nii, et peale laste sündi tekkis üha rohkem küsimusi, mida seljas kanda, mida süüa ja millega tervisehädasid leevendada. See viis õpinguteni Soome UMG Aroomteraapia koolis ning aroomteraapia diplomi ja kutsetunnistuseni. Viimased kaks aastat on ta pidanud Rohelise Vihmavarju ökopoodi ning korraldanud käsitöö-, loodus- ja tervisekoolitusi.

Telli koolitus näiteks oma firmaüritusele! Kirjuta meile või helista telefonil: 56637531.

E-Mail
Nimi:
Email:


Jaga seda Facebookis

Lisainfo