Küünalde valmistamise õpituba. Geel- ja vahaküünlad

Küünlad on paljudele meist midagi sellist, milleta ei möödu ükski tähtpäev. Küünlad lisavad õhtule romantikat ja päevadele sära. Küünlad on alati ka sobivaks kingiks sõpradele, tuttavatele.

Tulge ja õppige ise küünlaid valmistama!

Koolitusel tutvustame küünlageeli ja -vaha omadusi. Õpime selgeks erinevad küünlavalmistamise tehnikad ja -võimalused. Samuti geeli ja vaha toonimise ning lõhnastamise. Vaatame, kuidas kasutada nii geeli kui vaha üheskoos. Dekoratiivelementide lisamise erinevad võimalused.

Igaüks saab endale kujundada meelepärased küünlad. Kaunistuseks kasutame liiva, pärleid, teokarpe, kivikesi jne.

 *

Koolituse hinnas sisaldub ka kogu tegevuseks vajaminev materjal. Töö käigus valmib 1 geelküünal, 1 vahaküünal. Boonusena üks väike liiva sisse valatud küünal!


Koolitaja: Helen Orav
Helen on õppinud bioloogiat, füüsikat ja keemiat. Kaitsnud Tartu Ülikoolis doktoritöö hüdrobioloogias ning tema põhitööks on uurida kõike seda, mis meres toimub. Elu aga kujunes nii, et peale laste sündi tekkis üha rohkem küsimusi, mida seljas kanda, mida süüa ja millega tervisehädasid leevendada. See viis õpinguteni Soome UMG Aroomteraapia koolis ning aroomteraapia diplomi ja kutsetunnistuseni. Viimased kaks aastat on ta pidanud Rohelise Vihmavarju ökopoodi ning korraldanud käsitöö-, loodus- ja tervisekoolitusi.

Telli koolitus näiteks oma firmaüritusele! Kirjuta meile või helista telefonil: 56637531.

E-Mail
Nimi:
Email:


Jaga seda Facebookis

Lisainfo