Castile seebi ja tahke šampooni õpituba

Castile seep on pärit Hispaaniast samanimelisest regioonist, kus valmistati seepi 100% oliiviõlist. Tänapäeval ongi Castile seep oliiviõli seebi sünonüüm. Oliiviõli seep on ka sobiv tahke šampooni valmistamiseks, kuna see on juustele õrn ning tuleb pestes juustest hästi välja.

Oliiviõli seep on odav ning selle valmistamine võtab vähe aega. Koolitus sobib väga hästi algajatele, kes pole seebiteoga varem kokku puutunud. Castile seebid valmistatakse seebikiviga.

Koolituse sisu:

  • Alustame algusest A-st ja B-st, teeme selgeks, mida on vaja üheks koduseks seebiteoks, millele tuleb tähelepanu pöörata ning milliseid ohutusnõudeid tuleb seebitegemise juures meeles pidada.
  • Lisame omatehtud seebile taimseid lisandeid, värvaineid ja eeterlikke õlisid.

Hinnas sisalduvad kõik tööks vajaminevad materjalid ja kirjalik juhend. Koolituse käigus valminud seebi saab loomulikult kaasa.


Koolitaja: Helen Orav
Helen on õppinud bioloogiat, füüsikat ja keemiat. Kaitsnud Tartu Ülikoolis doktoritöö hüdrobioloogias ning tema põhitööks on uurida kõike seda, mis meres toimub. Elu aga kujunes nii, et peale laste sündi tekkis üha rohkem küsimusi, mida seljas kanda, mida süüa ja millega tervisehädasid leevendada. See viis õpinguteni Soome UMG Aroomteraapia koolis ning aroomteraapia diplomi ja kutsetunnistuseni. Viimased kaks aastat on ta pidanud Rohelise Vihmavarju ökopoodi ning korraldanud käsitöö-, loodus- ja tervisekoolitusi.

Telli koolitus näiteks oma firmaüritusele! Kirjuta meile või helista telefonil: 56637531.

E-Mail
Nimi:
Email:


Jaga seda Facebookis

Lisainfo