Aroomiteraapiaga külmetuse vastu

Saabumas on köha-nohu aeg - valmistugem selleks varakult! Aroomiteraapia on teadus, mis kasutab keha toetamisel taimedes leiduvaid eeterlikke õlisid. Aroomiteraapiat saab käsitleda tugiravina. Selle abil taastatakse keha ja tunnete tasakaal. Aroomiteraapia tugevdab nimelt immuunsüsteemi, aitab ära hoida haigusi ja ravida kergemaid haigussümptomeid. Aroomiteraapia põhineb taimemaailma parandaval toimel.

Eeterlike õlidega saab tegelikult leevendada paljusid probleeme ja haigusi, kuid selles õpitoas keskendume nendele õlidele, mis aitavad meil hoiduda nn. külmetushaigustest, annavad sisemist sooja ja kergendavad haiguse kulgu (kui see peaks juhtuma).


Õpituba sisaldab:

  • Ülevaadet aroomteraapiast ja eeterlikest õlidest
  • Eeterlike õlide kvaliteet
  • Kuidas valida kvaliteetseid eeterlikke õlisid
  • Õlide kasutusvõimalused

Iga osalejad saab koolituselt kaasa põhjaliku kirjaliku materjali.


Koolitaja: Helen Orav
Helen on õppinud bioloogiat, füüsikat ja keemiat. Kaitsnud Tartu Ülikoolis doktoritöö hüdrobioloogias ning tema põhitööks on uurida kõike seda, mis meres toimub. Elu aga kujunes nii, et peale laste sündi tekkis üha rohkem küsimusi, mida seljas kanda, mida süüa ja millega tervisehädasid leevendada. See viis õpinguteni Soome UMG Aroomteraapia koolis ning aroomteraapia diplomi ja kutsetunnistuseni. Viimased kaks aastat on ta pidanud Rohelise Vihmavarju ökopoodi ning korraldanud käsitöö-, loodus- ja tervisekoolitusi.

Telli koolitus näiteks oma firmaüritusele! Kirjuta meile või helista telefonil: 56637531.

E-Mail
Nimi:
Email:


Jaga seda Facebookis

Lisainfo